سبد خرید خالی می باشد

هیپنوتیزم موفقیت در کنکور

هیپنوتیزم موفقیت در کنکور

هیپنوتیزم موفقیت در کنکور

 برای موفقیت در کنکور سراسری ، نکته ی بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که موفقیت در کنکور نیاز به دو آمادگی دارد ،  یکی آمادگی ذهنی و دیگری آمادگی علمی  .

بازدید

475

تاریخ انتشار

جمعه , 09 شهریور 1397


اشتراک در شبکه های اجتماعی
چگونه رتبه برتر کنکنور شویم ؟ 

می ترسید که زحمت هایتان به ثمر ننشیند ؟
دوست دارید خیلی راحت نتیجه ی تمام زحماتتان را از کنکور بگیرید ؟

در جلسه ی کنکور با اضطراب ، استرس ، حواس پرتی و چیزهای دیگری روبه رو می شوید ؟
آزمون کنکور در پیش دارید و با وجود اینکه خوب درس خوانده اید از نتیجه ی آن نگران هستید ؟

برای کنکور کم درس خوانده اید ولی می خواهید نتیجه ی آن را تمام و کمال در نتیجه ی کنکور خود ببین

تاحالا توجه کردید چرا موقع امتحان جواب هایی که بلد هستی را نمیتونی بنویسی میدونی که بلدی ولی نمیتونی روی کاغذ بیاری؟و دقیقا لحظاتی آخر و بعد از پایان امتحان همه را یادت میاد؟

 

ببینید شما هرچیزی که مطالعه کنید چه زیاد و چه کم در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت می شود ولی موقع امتحان با توجه به استرسی که بهتون وارد میشه جواب ها را نمی تونید از ناخودآگاه خودتون به ضمیر خودآگاهتون بیارید ما دراین محصول برروی ناخودآگاه شما با استفاده از هیپنوتیزم کار می کنیم که موقع امتحان ابتدا استرس را ازتون دور می کنیم سپس برنامه ریزی می  کنیم برای هماهنگی فوق العاده جادویی بین ضمیر ناخوداگاه و خودآگاه شما که صد در صد تضمینی می باشد

 برای موفقیت در کنکور سراسری ، نکته ی بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که موفقیت در کنکور نیاز به دو آمادگی دارد ،  یکی آمادگی ذهنی و دیگری آمادگی علمی  .

برای اینکه به نقش تعیین کننده باورها در موفقیت افراد هر چه بیشتر پی ببریم توجه شما را به یک تحقیق علمی جلب می کنم . تحقیقات 25 ساله دانشگاه ییل آمریکا (بزرگترین و معتبرترین دانشگاه تحقیقاتی آمریکا) روی 12000 دانشجو نشان داده که تمام تلاش ها ، برنامه ریزی ها ، مطالعه های روزانه و شب بیداری ها تنها  15% مسیر موفقیت و دستیابی به هدف را تشکیل می دهد و 85% سهم باقی مانده به انگیزه ، نگرش و باورهای دانش آموزان و دانشجویان بستگی دارد .

تمام تلاش های شبانه روزی فقط 15% مسیر موفقیت را شامل می شود و 85% سهم باقی مانده به باورهای دانش آموزان و دانش جویان بستگی دارد.
 
کتاب خواندن ، تست زدن ، آزمون آزمایشی و . . . همه 15% سهم موفقیت شما را شامل میشود ولی 85% مسیر قبولی در کنکور به آمادگی ذهنی و باورهایی  بستگی دارد که در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شده است .

شما باید با اعتماد به نفس در جلسه ی کنکور حاضر شوید ، باید آرامش خود را حفظ کنید و دچار اضطراب و استرس نشوید تا بتوانید جواب سوال ها را بدهید ، حافظه تان باید به خوبی در دسترس باشد تا جواب سوال ها را به راحتی به خاطر بیاورید که همه ی این ها به ضمیر ناخودآگاهتان بستگی دارد که چگونه برنامه ریزی شده باشد  .برنامه ریزی ضمیرناخودآگاهتان مشخص می کند که چه شرایطی در جلسه ی کنکور برای شما اتفاق بیفتد ، اگر ضمیر ناخودآگاهتان را درست برنامه ریزی کرده باشید آنگاه در جلسه ی کنکور اعتماد به نفس زیادی به شما می دهد ، دسترسی به اطلاعات موجود در حافظه تان را راحت تر می کند تا بتوانید جواب سوال ها را به راحتی به یاد بیاورید ، حس آرامش و تمرکز را در جلسه ی کنکور در شما به وجود می آورد تا در آرامش کامل بتوانید با تمرکز بر جواب ها به راحتی سوالات را پاسخ دهید چون همانطور که در کتاب “ راز موفقیت در امتحانات  و کنکور “ گفته شد ضمیر ناخودآگاه ماست که با توجه به اینکه برای شکست برنامه ریزی شده باشد یا برای پیروزی در ما احساس ایجاد می کند حال یا احساس آرامش برای رسیدن به موفقیت یا احساس اضطراب و استرس برای شکست که تمام آن به برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شما بستگی دارد .

اگر ضمیر ناخودآگاهتان را برای شکست برنامه ریزی کنید اگر تلاش بسیار زیادی هم برای موفقیت در کنکور کرده باشید تمام تلاش های شما می شود 15% کار ولی 85% کار را که برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه بوده را انجام نداده اید و ضمیرناخودآگاه کافی است در جلسه ی کنکور برای شما اضطراب یا استرس به وجود آورد ، یا تمرکز فکرتان را کم کند یا کاری کند که به راحتی مطالب را به یاد نیاورید آنگاه هر چه تلاش کرده اید به راحتی از بین می رود و شما در جلسه ی کنکور رد می شوید ولی اگر آن را برای موفقیت برنامه ریزی کنید همانطور که کار تنفس و تپش قلب را با دقتی رویایی انجام می دهد موفقیت شما را در کنکور رقم می زند به یاد داشته باشید که

ضمیر ناخودآگاه یک سیستم تمام اتوماتیک است که به چیزهایی می رسد که برای آن برنامه ریزی شده باشد.

آیا می‌دانستید در تمام فعالیت‌های مربوط به مغز شما، اصلاح الگوهای ضمیر ناخودآگاه بیشترین تأثیر را در موفقیت تان دارد؟

هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم، ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخوداگاه و ایجاد الگوهای ذهنی قدرتمند برای تحقق اهداف و آرزوهای شماست!

⬅با فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان، بدون تلاش فیزیکی زیاد، سرعت رشد تغییرات مثبت تان را چند برابر افزایش دهید!

⬅استفاده از فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان را شروع کنید و از نتایج متحیر کننده آن لذت ببرید!

 

قانون جذب و کنکور

به زبان ساده قانون جذب به معنای آن است که هرچیزی مشابه خود را جذب میکند،اگر شما افکار و ارتعاشات مثبت داشته باشید شرایط و اتفاقات و دستاورد هایی متناسب با فرکانس خود به دست میاورید،اما اگر احساس و افکار منفی داشته باشید اتفاقات و شرایط بدی برای شما پیش خواهد آمد.

اما سوال مهم در مورد استفاده از قانون جذب برای کنکور است و این سوال که آیا قانون جذب به موفقیت در کنکور کمک میکند یا خیر؟ ابتدا باید راجب قانون جذب یک سری توضیحات علمی بدهیم،قوانین علمی ثابت کرده اند که افکار و احساسات شما بر روی شرایط بدنی و عملکرد شما بسیار تاثیر میگذارند مثلا اگر فردی استرس و افکار منفی بسیار زیادی را داشته باشد در طولانی مدت احتمال مبتلا شدنش به زخم معده بسیار زیاد است،لذا قانون جذب یک مبحث غیر علمی و انتزائی نیست و بسیاری از قوانین آن توسط علوم مختلف مثلا علم پزشکی ثابت شده اند، برای موفقیت در کنکور میتوانید از قوانین جذب استفاده کنید،به عنوان مثال اگر افکار مناسب و ارتعاشات مثبتی داشته باشید شما میتوانید بهتر و بیشتر درس بخوانید! اشتباه نکنید قانون جذب به معنای خوابیدن روی مبل تا روز نتایج و گرفتن رتبه ۱ نیست،بلکه به معنای فراهم سازی شرایط مناسب برای موفقیت و تلاش شما و بهبود احساسات شماست.برای موفقیت درکنکور تنها اطلاعات ودانش ماکافی نیست بلکه به تقویت مهارت ها وتوانایی های ذهنی مانند دقت وتمرکز وحافظه بالا ونیز اراده وپشتکار قوی برای درس خواندن فشرده نیاز نیست.دراین فایل خودهیپنوتیزم تلقیناتی پنهان برای بهبود تمامی این توانایی ها بعلاوه کاهش استرس واضطراب وتقویت باوره به قبولی گنجانده شده که همگی برای موفقیت درکنکور لازم وضروری است.

 

⬅هیپنوتراپی چیست و چگونه عمل میکند؟

با قاطعیت تمام می توان گفت که قدرت واقعی شما در استفاده از ضمیر ناخودآگاه شماست و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. بنابراین با دسترسی به ناخودآگاه و بارگزاری مجدد آن به راحتی می توانید اهدافتان را محقق کنید و به آرزوهایتان برسید.

شاید بتوان گفت که ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش خود هیپنوتیزم پنهان است که به نوعی هیپنوتراپی محسوب می شود. در این روش عبارات تأکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می شود که با استفاده از هیپنوتراپی از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

این عبارات تأکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.

برای استفاده از فایل های صوتی خود هیپنوتیزم پنهان باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می شود. با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه ریزی می شود و در نتیجه واقعیت های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت

سوالات متداول:

+من متوجه نشدم، این محصول دقیقا چی کار می کند؟
  • این محصول به وسیله نت ها و بیت های موسیقی تلقینات را به ضمیر ناخودآگاه شما ارسال می کند و باعث می شود که شما از درون تغییر کنید و فرکانس درونیتان را با خواسته تان هم راستا کنید.

یک رادیو رو در نظر بگیرید: مثلا شما الان در حال گوش کردنِ رادیو جوان هستید، آیا می توانید همزمان رادیو ورزش را گوش دهید؟ درسته به هیچ وجه امکان ندارد، چون باید در فرکانس  رادیو ورزش قرار بگیریم تا بتوانیم رادیو ورزش را گوش دهیم.

۹۷ درصد جامعه این قانون را به خوبی درک نکرده اند و همیشه درگیر مشکلات و مسائل می شوند: مثل بی پولی، روابط بد عاطفی،دزدی، کلاه برداری، چاقی و….

پس برای این که بخواهید به خواسته تان برسید باید در فرکانس آن خواسته قرار بگیرید و گرنه هرگز به آن نخواهید رسید!!!


+چطور از این محصول استفاده کنم؟

  • هیچ محدودیت خاصی برای استفاده از این محصول ندارید، در طول روز در هر موقع می توانید گوش بدهید، و هرچه بیشتر گوش دهید ارتعاشات شما را قوی تر میکند و شما
  •  
  • سریعتر خواسته تان را جذب می کنید.

   • فایل های تصویری دوره

  • ویدئویی وجود ندارد

  • فایلهای شینداری دوره

  • فایل صوتی وجود ندارد

  • فایلهای دوره

  • فایلی وجود ندارد


میهمان گرامی، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام فرمایید


نظرات 0

شما اولین نظر دهنده باشید


کلیه حقوق مادی و معنوی برای گروه تیمچه محفوظ می باشد . هر گونه کپی برداری از محتوای آموزشی جرم ، و با متخلف از طریق قانون برخورد خواهد شد.


طراحی شده توسط گروه برنامه نویسی سی تپ تیر 97