سبد خرید خالی می باشد

10 رمز موفقیت آنتونی رابینز

10 رمز موفقیت آنتونی رابینز

10 رمز موفقیت آنتونی رابینز

راز ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﭼﻴﺴﺖ؟ ما غالبا تصور می کنیم که موفقیت بسته به استعداد و نبوغ است ، با وجود این ، من عقیده دارم که نبوغ واقعی این است که با تقویت ایمان و اعتقادات سازنده ، نیروهای عظیم درونی خود را فعا

بازدید

284

تاریخ انتشار

یکشنبه , 16 دی 1397


اشتراک در شبکه های اجتماعی
رویای سرنوشت - تصمیم گیری و هدف گذاری
 
همه ما رويا ها و آرزوهایی داریم ... همه ما در اعماق روح خود می خواهیم باور کنیم که دارای موهبت خاصی هستیم، می توانیم تغییر و تفاوتی ایجاد کنیم، می توانیم به طريق خاصی در دیگران نفوذ کنیم و می توانیم جهان فعلی را به صورت دنیای بهتری در آوریم.
آرزوی شما چیست ؟ شاید رویایی است که آن را فراموش کرده اید و یا درشرف زوال و نابودی است . اگر آرزوی شما عملی می شد ، وضع امروزی شما چگونه بود؟
اکنون چند لحظه وقت صرف کنید و در رویا و آرزوی خود فرو بروید و ببینید خواسته واقعی شما در زندگی چیست ؟
کارهایی که گاه به گاه انجام می دهیم، ملاک نیستند، بلکه اعمال دائمی ما هستند که نقش تعیین کننده دارند. پدر همه اعمال ما کدام است ؟ چه عملی در نهایت ، تعیین کننده شخصیت و راه زندگانی ماست ؟ پاسخ این پرسش در کلمه تصمیم نهفته است . در لحظات تصمیمگیری است که سرنوشت ما رقم زده می شود . من بیش از هر چیز ، اعتقاد دارم که آنچه سرنوشت ما را تعیین می کند ، شرایط زندگیمان نیست ، بلکه تصمیم های ماست.
چه کسی باور می کرد که ایمان مردی آرام و بی ادعا ( حقوقدانی که به اصل مسالمت معتقد بود )
چنان قدرتی داشته باشد که امپراطوری وسیعی را واژگون کند ؟
مع ذالک تصمیم مهاتما گاندی و اعتقاد او به اینکه بدون توسل به خشونت می توان به مردم هند کمک کرد تا دوباره زمام کشور خود را بدست گیرند، یک رشته وقایع زنجیره ای غیر منتظره را سبب شد.
ببینید یک تصمیم ، که به موقع و با ایمان کامل به آن عمل می شود ، چه نیرویی دارد. هنگامی که خیلیها این کار را رویایی غیر ممکن تصور می کردند ، استقامت و پابندی گاندی به تصمیمی که گرفته بود، آن رویا را 
به واقعیتی غیرقابل انکار مبدل کرد.نکته آن است که خود متعهد کثیم بطوری که نتوانیم از تصمیم خود برگردیم .
اگر شما همین اندازه شور و شوق، ایمان و عمل در خود سراغ داشتید که بتوانید حرکتی توقف
ناپذیر را به وجود آورید، دست به چه اقداماتی می زدید؟
در درون هر یک از ما منابع نیروی عظیمی به ودیعه نهاده شده است که می تواند ما رابه كليه آرزوهای خود و حتی به چیزی بیش از آن برساند. یک تصمیم ، می تواند دریچه های بسیاری را به روی ما باز کند و شادمانی یا غم ، سعادت یا بی نوایی، با هم بودن یا اتزوا ، عمر طولانی و یا مرگ زود رس را به ارمغان آورد.
از شما می خواهم که همین امروز ، تصمیمی بگیرید که بلافاصله موجب دگرگونی یا بهبود کیفیت زندگیتان شود. کاری را که به تعویق انداخته اید انجام دهید... مهارت تازه ای فرا بگیرید با دلسوزی و احترام بیشتری نسبت به دیگران رفتار کنید ... و یا به کسی که چند سال است با او صحبت نکرده اید ، تلفن کنید . فقط بدانید که همه تصميمها دارای پی آمد هایی هستند. حتی اگر هیچ تصمیمی نگیرید، این خود نوعی تصمیم است.
   • فایل های تصویری دوره

  • ویدئویی وجود ندارد

  • فایلهای شینداری دوره

  • فایل صوتی وجود نداردمیهمان گرامی، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام فرمایید


نظرات 0

شما اولین نظر دهنده باشید


کلیه حقوق مادی و معنوی برای گروه تیمچه محفوظ می باشد . هر گونه کپی برداری از محتوای آموزشی جرم ، و با متخلف از طریق قانون برخورد خواهد شد.


طراحی شده توسط گروه برنامه نویسی سی تپ تیر 97