سبد خرید خالی می باشد

کنترل سریع حس منفی و خشم

کنترل سریع حس منفی و خشم

کنترل سریع حس منفی و خشم

آیا همیشه با خود جملاتی مثل برای عصبانیت چی خوبه؟ ، چگونه اعصاب خود را تقویت کنیم ، چگونه اعصاب خود را ارام کنیم ، برای ارامش اعصاب چکار کنیم ، چگونه رفتار خود را کنترل کنیم رو تکرار می کنید و یا به

بازدید

367

تاریخ انتشار

ﺳﻪشنبه , 20 آذر 1397


اشتراک در شبکه های اجتماعی
برای آرامش اعصاب چیکار کنیم ؟

آیا در هنگام عصبانیت میتوانید خشمتان را کنترل کنید؟

آیا همیشه با خود جملاتی مثل برای عصبانیت چی خوبه؟ ، چگونه اعصاب خود را تقویت کنیم ، چگونه اعصاب خود را ارام کنیم ، برای ارامش اعصاب چکار کنیم ، چگونه رفتار خود را کنترل کنیم رو تکرار می کنید و یا به دنبال راه حلی برای آنها هستید ؟  

چقدر این مورد رنج آور است که بدونید خشم شما میتواند برروی روابط و خانواده تان تاثیر بزارد و حتی ممکن ایت عواقب تلخی بوجود بیاورد

آیا شما در هنگام عصبانیت میتوانید خشمتان را کنترل کنید؟
آیا می‌دانستید با کار کردن روی ذهن و کنترل دنیای درون می توانید خشم و عصانیت تان را کنترل کنید؟

 برای تصمیم گیری بهتر در کارها باید بتوانید خشم خودتان را کنترل کنید


 هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان چیست و چگونه عمل می کند؟

با قاطعیت تمام می توان گفت که قدرت واقعی شما در استفاده از ضمیر ناخودآگاه شماست و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. بنابراین با دسترسی به ناخودآگاه و بارگزاری مجدد آن به راحتی می توانید اهدافتان را محقق کنید و به آرزوهایتان برسید.

شاید بتوان گفت که ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش خود هیپنوتیزم پنهان است که به نوعی هیپنوتراپی محسوب می شود. در این روش عبارات تأکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می شود که با استفاده از هیپنوتراپی از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

این عبارات تأکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.

برای استفاده از فایل های صوتی خود هیپنوتیزم پنهان باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می شود. با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه ریزی می شود و در نتیجه واقعیت های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت.


خشم چیست و چگونه باید آنرا کنترل کرد؟

خشم یک پاسخ طبیعی به اتفاقات زندگی و موقعیت های مختلفی که در آن قرار میگیریم، اما هنگامی که از کنترل آن از دست شما خارج می شود و احساس می کنید که ناآگاهانه در حال بروز خشمتان هستید، باید به شما بگوییم که در اینصورت اوضاع و شرایط به نفع شما پیش نخواهد رفت و ممکن است که حتی نتیجه عکس بدهد.

کنترل خشم به شما کمک میکند تا به عنوان یک فرد با اصل و نسب دار زندگی کنید بنابراین اتفاقات بیرونی بوجود آمده نمیتواند دنیای درون شما را تکان دهد. در حقیقت زمانی که شما اجازه می دهید دیگران تعادل عاطفی شما را بهم بزنند، شما مسئولیت و کنترل احساساتتان را به آنها داده اید.

این فایل صوتی به شما کمک می کند تا مسئولیت واکنش هایتان را به عهده بگیرید. همچنین به شما کمک می کند تا نه تنها خشم خودتان را فوراً ابراز نکنید بلکه شما در چنین موقعیتی قرار نخواهید گرفت و سیستم عاطفی شما در بهترین حالت تعادل قرار می گیرد و در نتیجه، تحریک آن بسیار سخت خواهد بود.

گوش دادن به این فایل صوتی به شما کمک می کند تا بتوانید بدون توجه به مشکلاتی که در حال حاضر با آنها درگیر هستید، زندگی تان را به راحتی و با کنترل خلق و خوی خودتان بهبود بخشید. عبارت های تأکیدی پنهان در این فایل صوتی به شما کمک می کند تا بصورت مؤثر با خشم خودتان مقابله کنید و از عهده آن برآیید.

گوش کردن به فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان کنترل خشم و اصلاح خلق و خو نتایج زیر را برای شما بوجود خواهد آورد:

 حفظ آرامش در لحظات استرس 

آگاه بودن از احساسات ناخودشایند، خشم و بدخلقی

شایستگی درک احساسات قدرتمند را داشتن

کنترل راحت و سریع عصبانیت

 متعادل کردن سیستم عاطفی خودتان


 
 گوش دادن به این فایل صوتی به شما کمک می کند تا بتوانید بدون توجه به مشکلاتی که در حال حاضر با آنها درگیر هستید، زندگی تان را به راحتی با کنترل خلق و خوی خودتان بهبود بخشید و تصمیمات درست تری را اتخاذ کنید!

این فایل صوتی به شما کمک می کند تا مسئولیت واکنش هایتان را به عهده بگیرید. همچنین به شما کمک می کند تا نه تنها خشم خودتان را فوراً ابراز نکنید بلکه شما در چنین موقعیتی قرار نخواهید گرفت و سیستم عاطفی شما در بهترین حالت تعادل قرار می گیرد و در نتیجه، تحریک آن بسیار سخت خواهد بود.

 

 ⬅ فایل های صوتی subliminal message چیست، چگونه عمل می کند و چرا یکی از قدرتمند ترین روش های نفوذ به ناخود آگاه هستش؟

آیا تا به حال شده که رفتار، عادت، طرز فکر یا باور به خصوصی داشته باشید که دوست داشته باشید به راحتی و در کمترین زمان ممکن آن را تغییر دهید؟ این رفتار، باور، طرز فکر و … می تواند هر موردی باشد که از آن لذت نمی برید ولی واقعا دوست دارید که این شرایط و حالت به خصوص را تغییر دهید…

فایل های صوتی subliminal message تقریبا عملکردی مشابه فایل های خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی دارند، اما یک تفاوت عمده بین این دو محصول وجود دارد! فایل های هیپنوتراپی ( خود هیپنوتیزم کلامی) و فایل های subliminal message (فایل های فاقد کلام) هر دو بر ناخودآگاه اثر دارند و با تلقیناتی که به ناخودآگاه دارند باعث ایجاد تغییرات مطلوب و پایدار در فردی که تمرینات هر دوره را دنبال می کند، می شوند، اما هر یک از این فایل ها به شیوه ای کاملا متفاوت به ناخودآگاه نفوذ کرده و تغییرات مطلوب را رقم می زنند… .

در فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم، فردی که تمرین را دنبال می کند ابتدا وارد حالت خلسه و آرامش عمیق ذهنی و جسمی شده و سپس تلقینات مورد نظر به صورت مستقیم به ناخودآگاه وی داده می شود و با استفاده از تکنیک های هیپنوتراپی و با تکرار جلسات، تلقینات در ناخودآگاه وی تثبیت می شود، اما فایل های subliminal message اینگونه عمل نمی کنند، فایل های subliminal message تلقیناتی که قرار است به ناخودآگاه ارسال شود را در قالب نت ها و بیت های موسیقی به ضمیر ناخودآگاه می رساند، به عبارت دیگر در استفاده از فایل های subliminal message نیازی نیست که ابتدا وارد حالت خلسه شوید تا تلقینات به ضمیر ناخودآگاه وارد و در آن تثبیت شود، بلکه چون تلقینات به زبان نت ها و بیت های موسیقی طراحی، نوشته و اجرا شده، صرفا برای ضمیر ناخودآگاه قابل درک و تشخیص است و اطلاعات و تلقینات مطلوب، به راحتی در قالب زبان موسیقی به ضمیر ناخودآگاه تحویل داده می شود. بنابراین با تکرار گوش دادن به فایل های subliminal message به راحتی می توانید ذهن خود را با موردی که فایل برای آن طراحی شده، هم فرکانس و هم مدار کنید.

مزیتی که فایل های subliminal message نسبت به فایل های هیپنوتراپی دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید. می توانید در حین رانندگی، انجام کارهای خانه، مطالعه، مراقبت از کودکان، زمانی که در محل کار مشغول به کار هستید، یا حتی در حال پیاده روی و انجام تمرینات ورزشی نیز به این فایل ها گوش داده و عالی از تمرینات نتیجه بگیرید.

برای اینکه بتوانید از این فایل های قدرتمند نتیجه بگیرید، هیچ نیازی نیست که به پروسه ی بسیار پیچیده ای که در طراحی این نوع فایل ها دخیل است، آگاهی داشته باشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به این فایل های حرفه ای گوش داده تا اتوماتیک وار، بقیه ی پروسه برای شما رخ دهد و به راحتی نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را کسب نمایید.


سوالات

قیمت اصلی این محصول89.000 تومانهست، ولی به دلیل عشق فراوانم به این محصول هم‌چنین برای این‌که دوست داشتم این محصول که به عنوان تحولی عظیم در قانون حذب معرفی شده طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند از آن استفاده کنند قیمت این محصول بی‌نظیر را برای مدت کوتاهی 58.000تومان گذاشتم.

هدیه**جایزه

شما با خرید این محصول دو عدد کتاب به صورت رایگان به شما تعلق می گیرد.

سی روش برای تغییر کیفیت زندگیسی روش برای تغییر کیفیت زندگی

 

در این پست برای شما کتاب مفید سی روش برای تغییر کیفیت زندگی در قالب فرمت pdf را برای شما آماده دانلود کرده ایم. این کتاب به زبان فارسی و توسط حمید شکوهی منش در 33 صفحه آماده دانلود می باشد. زمان، گران‌بهاترین دارایی انسان است که به سرعت هزینه می‌شود. هر ثانیه‌ای که در کارهای منفی و بی‌ثمر می‌گذرانید، در واقع تلف کردن عمر گران‌بها و برگشت‌ناپذیر شماست.‌ پس هر موقع احساس کردید که در شرایط، موقعیت یا مجلسی هستید که دارید وقت‌تان را تلف می‌کنید، شرایط را عوض کنید و به کارهای مهمی که پیش‌بینی و لیست کرده‌اید، بپردازید. در این کتاب ۳۰ روش ساده و در عین حال کارآمد برای ارتقاء کیفیت زندگی بیان شده است. البته بدیهی است که صرفا با مطالعه این کتاب هیچ تغییری در کیفیت زندگی خواننده رخ نخواهد داد. بلکه برای اثرگذاری این کتاب در زندگی، باید ضمن مطالعه آن، در خصوص انجام توصیه های آن نیز متعهد بود.


رهایی از استرس و اضطرابرهایی از استرس و اضطراب

هنرعشق ورزیدن

   • فایل های تصویری دوره

  • ویدئویی وجود ندارد

  • فایلهای شینداری دوره

  • 1

    فایل صوتی سابلمینال کنترل خشم  • فایلهای دوره

  • فایلی وجود ندارد


میهمان گرامی، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام فرمایید


نظرات 0

شما اولین نظر دهنده باشید


کلیه حقوق مادی و معنوی برای گروه تیمچه محفوظ می باشد . هر گونه کپی برداری از محتوای آموزشی جرم ، و با متخلف از طریق قانون برخورد خواهد شد.


طراحی شده توسط گروه برنامه نویسی سی تپ تیر 97