سبد خرید خالی می باشد

اتصال به انرژی کائنات

اتصال به انرژی کائنات

اتصال به انرژی کائنات

با گوش دادن به فایل صوتی موسیقی درمانی اتصال به انرژی کائنات بدون تلاش فیزیکی زیاد سرعت رشد تغییرات مثبت تان را چند برابر افزایش دهید!

بازدید

1331

تاریخ انتشار

دوشنبه , 28 آبان 1397


اشتراک در شبکه های اجتماعی
فایل صوتی اتصال به انرژی کائنات

 
آیا می‌دانستید اتصال به انرژی کائنات، نیمکره های مغز را هماهنگ کرده و قوه درک را فعالتر می کند؟ آیا با فرکانس های پایه جهان هستی و معجزات آنها آشنایی دارید؟ با گوش دادن به فایل صوتی موسیقی درمانی اتصال به انرژی کائنات بدون تلاش فیزیکی زیاد سرعت رشد تغییرات مثبت تان را چند برابر افزایش دهید! استفاده از فایل صوتی موسیقی درمانی اتصال به انرژی کائنات را شروع کنید و از نتایج متحیر کننده آن لذت ببرید!

اتصال به انرژی کائنات

این فایل صوتی موسیقی درمانی شامل ۶ فرکانس قدرتمند مرتبط با رها کردن احساس ترس و گناه، تسهیل کردن تغییرات ، بازسازی  DNA، روابط، بیداری حس شهود و حل مشکلات، بازگشت به وجود روحانی و همچنین فرکانس های چهار هرتز امواج تتا و 7.83 امواج تتا می باشد. استفاده از موسیقی درمانی بسیار مورد مطالعه قرار گرفته است و در دوره های باستانی نیز مد نظر قرار داشته است. فرکانس گام های سولفژ، با هاله ای از راز و رمزها پوشیده شده و هنوز هم رازهای کشف نشده ای دارد. این فایل صوتی موسیقی درمانی، شامل ۶ آهنگ اصلی و ۳ آهنگ مکمل دیگر است که بعداً توسط دکتر لئونارد هوروویتز کشف شد. این ۹ آهنگ طبق گفته کارشناسان، در سطوح ریاضی و هندسی نمایانگر اساس زندگی و تولید است. آنها توالی ریاضی خاصی را بیان کرده اند و در تمام طبیعت تکرار شده است مثل ساختار آب و فضا، رشد ارگانیسمها، فرآیند نوردهی خورشید، عدد طلایی، نور و ارتعاشات صدا و پدیده های بیولوژیکی و فیزیولوژیکی. اکثر محققین بر این باورند که جهان از این 9 فرکانس تشکیل شده است. همچنین باور دارند که این 9 فرکانس، میدان انرژی منسجم را تولید کرده اند و یک کد یا زبان جهانی هستند که میتواند روی آگاهی و جوهره تأثیر بگذارد.

همچنین باور رایج این است که این ارتعاشات ممکن است کلید طول عمر، آگاهی ممتاز و برتر، درمان فوری، سفر بین ابعاد جهان و تحت تأثیر قرار دادن اساس زمان و مکان باشد.

شرح کامل این فرکانس ها در ادامه آمده است. ۶ فرکانس قدرتمند: ۳۹۶ هرتز: رهایی از ترس و گناه و تبدیل کردن غم و اندوه به شادی. این فرکانس قدرت درونی شما را تقویت و سدهای ناخودآگاه را باز کرده و راهی برای رها شدن از ترس و احساس گناه ایجاد میکند. این فرکانس مرتبط با چاکرای موالادهارا (چاکرای ریشه) است. ۴۱۷ هرتز: آسان کردن روند تغییرات توسط پاک کردن تجربه های ناخودشایند گذشته. این فرکانس مرتبط با چاکرای خاجی است. ۵۲۸ هرتز: دگرگودنی و معجزه و بازسازی  DNA. این فرکانس، معروف ترین فرکانس است و می تواند DNA شما را به وضعیت اصلی و حالت کامل درآورد. همچنین شادی و نشاط، انرژی زندگی، وضوح ذهن، خودآگاهی، خلاقیت، رسیدن به خواسته ها و هدایت الهی را برای شما می آورد. این فرکانس مرتبط با چاکرای مانی پورا (چاکرای شبکه خورشیدی) است. ۶۳۹ هرتز: هماهنگی در رابطه. این فرکانس روابط را مجدداً برقرار و متعادل می کند و  آرامش را در روابط، هماهنگی با محیط زیست، ارتباطات، درک متقابل، و محبت به ارمغان می آورد. این فرکانس مرتبط با چاکرای آناهاتا (چاکرای قلب) است. ۷۴۱ هرتز: حل مشکلات و بیدار کردن بصیرت، پاکسازی سلول ها از تشعشعات الکترومغناطیسی. این فرکانس شما را به تغذیه بهتر تشویق می کند و به شما کمک می کند تا زندگی را ساده بگیرید و آنرا سخت و پیچیده تلقی نکنید و همچنین به شما در بیان بهتر خودتان کمک می کند. این فرکانس مرتبط با چاکرای ویشودی (چاکرای گلو) است. ۵۸۲ هرتز: بازگشت به معنویت و وجود روحانی. با این فرکانس، صدای درونی قویتر و بلند تر میشود و موارد توهم برانگیز زندگی آشکار و ظاهر می شود و همچنین رسالت زندگی و مأموریت الهی و سرنوشت زندگی مشخص می شود. این فرکانس مرتبط با چاکرای آگنیا (چاکرای چشم سوم) است. ۳ فرکانس تکمیلی: ۱۷۴ هرتز: فرکانس پایه که کمترین درجه صدا را دارد. این فرکانس سبب ایجاد سیر تکاملی، تحول آگاهی و رها شدن از درد های جسمانی است . ۲۸۵ هرتز: درک کوانتومی. این فرکانس کمک میکند تا بافت ها و نسج به شکل اولیه و اصلی خود برگردند. ۹۶۳ هرتز: صوت الهی. برای اتصال به نور و روح برتر و ایجاد وحدت و یگانگی است. این فرکانس شما را دوباره با روح برترتان متصل میکند و مرتبط با چاکرای سحسرارا (چاکرای تاج) است. با استفاده از فرکانس های این فایل صوتی، به نیروی برتر کائنات متصل شوید و تغییرات اساسی را احساس کنید! گوش دادن به فایل موسیقی درمانی اتصال به انرژی کائنات، مسیرهای عصبی جدیدی در مغز توسط شبکه های انرژی داخل و خارج بدن می سازد که به شما کمک میکند تا بهتر بتوانید با شبکه انرژی جهانی و همچنین طبیعت اصلی درونی خود که ورای زمان و ساختار است متصل شوید. فایل صوتی موسیقی درمانی اتصال به انرژی کائنات، همچنین نیمکره های مغز را هماهنگ کرده، قوه درک را فعالتر کرده و انرژی و و آگاهی شما را به ارتعاشات منبع نسبت به زمان تولد، افزایش می دهد. گوش دادن مکرر به این فایل صوتی می تواند قوه نهان ساختار ژنتیکی شما را فعال کند و حس وضوح، تعادل و سعادت را بهبود می بخشد. همچنین کانال فراوانیِ انرژیِ زندگی را فعال می کند تا از طریق شما جریان یابد. بسیاری معتقدند که درک این ارتعاشات شما را به یافتن اینکه جهان چگونه ایجاد شده است میرساند .
گوش کردن به فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان اتصال به انرژی کائنات نتایج زیر را برای شما بوجود خواهد آورد: 💚تغییر الگوهای عاطفی با نوروپلاستیسیته 💚اتصال به نیروی برتر کائنات 💚رفع محدودیت های ذهنی
متصل شدن به منبع انرژی فراوانی که تغییر را امکانپذیر میسازد

با استفاده از فرکانس های این فایل صوتی موسیقی درمانی، به نیروی برتر کائنات متصل شوید و تغییرات اساسی را احساس کنید!

گوش دادن به فایل موسیقی درمانی اتصال به انرژی کائنات، مسیرهای عصبی جدیدی در مغز توسط شبکه های انرژی داخل و خارج بدن می سازد که به شما کمک میکند تا بهتر بتوانید با شبکه انرژی جهانی و همچنین طبیعت اصلی درونی خود که ورای زمان و ساختار است متصل شوید. فایل صوتی موسیقی درمانی اتصال به انرژی کائنات، همچنین نیمکره های مغز را هماهنگ کرده، قوه درک را فعالتر کرده و انرژی و و آگاهی شما را به ارتعاشات منبع نسبت به زمان تولد، افزایش می دهد.

سوالات متداول:

+من متوجه نشدم، این محصول دقیقا چی کار می کند؟
  • این محصول به وسیله نت ها و بیت های موسیقی تلقینات را به ضمیر ناخودآگاه شما ارسال می کند و باعث می شود که شما از درون تغییر کنید و فرکانس درونیتان را با خواسته تان هم راستا کنید.
یک رادیو رو در نظر بگیرید: مثلا شما الان در حال گوش کردنِ رادیو جوان هستید، آیا می توانید همزمان رادیو ورزش را گوش دهید؟ درسته به هیچ وجه امکان ندارد، چون باید در فرکانس  رادیو ورزش قرار بگیریم تا بتوانیم رادیو ورزش را گوش دهیم.
۹۷ درصد جامعه این قانون را به خوبی درک نکرده اند و همیشه درگیر مشکلات و مسائل می شوند: مثل بی پولی، روابط بد عاطفی،دزدی، کلاه برداری، چاقی و….
پس برای این که بخواهید به خواسته تان برسید باید در فرکانس آن خواسته قرار بگیرید و گرنه هرگز به آن نخواهید رسید!!! و محصول ما دقیقا شما را از درون هم فرکانس می کند.

⬅+چطور از این محصول استفاده کنم؟

هیچ محدودیت خاصی برای استفاده از این محصول ندارید، در طول روز در هر موقع می توانید گوش بدهید، و هرچه بیشتر گوش دهید ارتعاشات شما را قوی تر میکند و شما سریعتر خواسته تان را جذب می کنید.

+چطور می تونم اعتماد کنم و این محصول را تهیه کنم؟

+اگر استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم چه تضمینی دارید؟

امکان ندارد که شخصی استفاده کند و نتیجه نگیرد، چرا با جدیت صحبت میکنم؟ چون ما در جهانی هستیم که دارای قوانینی است و قانون فرکانس و قانون جذب از جمله مهم ترین قوانین جهان هستی هستند. و محال ممکنه که شما ارتعاشتان با خواسته تان یکی باشد ولی اون رو به سمت خودتون جذب نکنید. من با ایمان به محصولاتم و تاثیر آنها تعهد میدهم که اگر بعد از استفاده ازاین محصول اگر شما نتیجه ای نگرفتید، من قیمت اصلی این محصول رو به شما پس خواهم داد یعنی89.000 نومان نه، قیمت پرداختیتان را!!  
قیمت اصلی این محصول89.000 تومان هست، ولی این محصول بی‌نظیر را برای مدت کوتاهی 19.900تومان گذاشتم.

دستور العمل استفاده از این محصول:
دستور العمل استفاده از این فایل های صوتی به طور کامل در همین صفحه بیان شده است. لطفاً برای نتیجه گیری بهتر با دقت به دستورالعمل داده شده توجه نمایید.
◄هنگامی که میخواهید به این فایل های صوتی گوش دهید در یک محل راحت بنشینید یا دراز بکشید و عضلات خود را شل کنید و چند نفس عمیق بکشید و روی ذهن و هدفی که میخواهید به آن برسید تمرکز کنید.
◄استفاده از هدفون فقط برای فایلهای Binaural Beats ضروری است و بقیه فایلها را میتوانید بدون هدفون گوش دهید. البته برای نتیجه گیری بهتر سعی کنید از هدفون استفاده کنید.
◄همانطور که در دستورالعمل فایل ها توضیح داده شده است، فایل هایهیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان که با Binaural Beatss یا تن های Isochronic همراه هستند فقط باید شب هنگام خواب و حداکثر یک ساعت گوش داده شوند.
◄سایر فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان که فقط حاوی پیام های Subliminal هستند را می توانید در طول شبانه روز و به مدت زمان دلخواه گوش دهید و آنها را تکرار کنید چون تکرار مهمترین نکته برای نفوذ به ضمیر ناخودآگاه است بنابراین توصیه میشود تا آنجا که ممکن است در طول شبانه روز به این فایلها گوش دهید.
◄بهتر است که با صدای متعادل به این فایلها گوش دهید، مقدار صدایی که به شما احساس راحتی بدهد نه خیلی بلند و نه خیلی کم.
◄حداقل 21 روز به صورت مداوم و پشت سر هم به فایلهایی که خریداری کرده اید گوش کنید ولی اگر در این مدت تغییری را احساس نکردید اصلاً نگران نباشید و به خودتان وقت بیشتری بدهید و تا 90 روز به گوش دادن ادامه دهید. چون هر فرد نسبت به عبارتهای تاکیدی پنهان واکنش متفاوتی را نشان میدهد بنابراین احساس استرس در مورد آن نداشته باشید و به خودتان مهلت دهید.
سعی کنید تا آنجا که ممکن است از این روند لذت ببرید و مطمئن باشید کهضمیر ناخودآگاه شما این پیامها را دریافت میکند. تمام فایل هایهیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم موجود در این سایت مورد تأیید آکادمی های مربوطه است و تحقیقات علمی در سراسر جهان نشان داده است که استفاده از این فایل ها ابزاری قدرتمند و مؤثر است که توانسته تغییرات زیادی را در زندگی مردم ایجاد کند.
اگر شما هیچ گونه تغییری را احساس نمیکنید ممکن است که یک مقاومت بزرگ برای تغییر داشته باشید و یا ممکن است فایل صوتی مناسب را انتخاب نکرده باشید.
شما بعد از گذشت چند هفته خودتان متوجه تغییراتی خواهید شد و گوش دادن به این فایل را تا زمانی ادامه دهید که احساس کنید دیگر نیازی به آن ندارید و اینکار ممکن است بین 21 تا 90 روز زمان ببرد.البته هیچ قانون از قبل نوشته ای برای این موضوع نیست و اثر گذاری آن برای هرشخص کاملاً شخصی و متفاوت از دیگران است


هدیهبا خرید این محصول سه عدد کتاب به صورت رایگان هدیه میگیرید که همراه با فایل قابل دانلود می باشد.

هنر عشق ورزیدن 30 روش برای تغییر کیفیت زندگی پنج راز که قبل از مرگ هرکس باید بداند  • فایل های تصویری دوره

  • ویدئویی وجود ندارد

  • فایلهای شینداری دوره

  • فایل صوتی وجود ندارد

  • فایلهای دوره

  • فایلی وجود ندارد


میهمان گرامی، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام فرمایید


نظرات 0

شما اولین نظر دهنده باشید


کلیه حقوق مادی و معنوی برای گروه تیمچه محفوظ می باشد . هر گونه کپی برداری از محتوای آموزشی جرم ، و با متخلف از طریق قانون برخورد خواهد شد.


طراحی شده توسط گروه برنامه نویسی سی تپ تیر 97